Halam ile CD Zevkler

      Yorum yok Halam ile CD Zevkler

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Halam ile CD Zevkler
Halam ile CD Zevkler

Epeydir sizlerle hikaye paylaşmadığımın farkındayım ama iş güç derken bir de üzerine pandemi süreci de eklenince insan ister istemez biraz ara vermek durumunda kaldım. Her neyse lafı fazla uzatmadan sadede geleyim…

Her ne kadar yalnız da yaşasam yine de insan bir ses bir nefes arıyor malum; ama bir de bunlara ek olarak insan tembelliğe çabuk alışıyor. Vücut bakımımı yapan dişi pandemi dolayısıyla memleketine dönünce iş başa düşmüştü lakin yine de bunu yapmak benim için son derece sancılı bir süreç oluyordu doğrusu… Bir gün telefon çaldı ve halam ağlayarak beni aradı ve eniştemle ciddi manada kavga ettiğini ve ayrılmaya karar verdiklerini söyledi. Sesi o kadar kötü geliyordu ki derhal valizini toplayıp buraya yanıma gelmesini istedim. Evim küçük olmasına rağmen son derece kullanışlıydı ve iki kişi rahatlıkla yaşayabilirdi. Ertesi gün halam gelmeden etrafı şöyle bir düzenledim. Malum aynı bedende iki ruhu yaşayan bir aşifteydim ve ben normalde evime yatılı misafir almıyordum ama bu defa ekstra bir durum vardı. Kıyafet ve makyaj malzemelerimi ortada bırakmamak gerekiyordu.

Sizlere biraz halamdan bahsetmem gerekirse Kendisi 48 yaşında 160 boylarında 55 60 kilolarında mas mavi gözleri bembeyaz bir vücudu olan bir hanımdır. Zaten kapalı da olduğu için vücudu neredeyse hiç güneş yüzü görmez! Ancak tatile gittiğinde mayo giyer ve o zaman biraz açılır ama yine de genel olarak kapalı giyinmeyi tercih eden bir hatundur… Ayrıca o mayonun izi çıktımı insan deli olur. Düşünsenize bem beyaz bir ten kıpkırmızı yanmış ve mayo izleri belirginleşiyor… Tatilde denk geldiğimiz zamanlardan hatırladığım kadarıyla da pürüssüz bir beyazlıkta ve harikulade bir vücuda sahip ve göğüsleri de her daim dik ve büyüktür. 10 yıllık evlilikleri süresince ne kadar uğraşsalar da çocukları olmadı. Annemlerden duyduğum kadarıyla eniştem kısırmış artık gerisini bilemiyorum. Her neyse ertesi gün halam bana geldi ve gerçekten de yıkılmış bir haldeydi. Ben de açıkçası üzerine gitmedim nasılsa dertleşmek isterse anlatır diye düşündüğüm için ve birlikte yaşamaya başladık.

Bir hafta on gün olmuştu ve artık Halam ile güzel bir ev arkadaşlığımız oluyordu ancak benim için bir yandan cd dürtülerim bir yandan vücut bakımı felan bir hayli zor oluyordu doğrusu. Halamla dışarı çıkıyor dertleşiyor yiyip içiyorduk. Zaten oldum olası severdim onu hep kendime yakın hissederdim. Bir gece bir arkadaşına gideceğini söylemişti ben de fırsattan istifade hemen kıyafetlerimi değiştirip hanım hanımcık evde oturayım dedim. O kadar çok özelmişim sormayın. Çok geçmeden kapı kurcalandı ve o an koşar adım odama fırladım. Eve gelen halamdı ve anahtarı vardı ve neredeyse yakalanıyordum. Arkadaşıyla olan muhabbet sarmamış biraz da alkol almış gelmiş. Neyse ben alele acele üzerimi değiştirdim ve oturup sohbet etmeye başladık. Meğerse eniştem halamı defalarca aldatması yetmiyormuş gibi bir de üzerine halamdan eniştemin borcunu ödemek için alacaklısıyla olmasını istemesin mi! Bunun üzerine de halam vurup kapıyı çıkmış. Önce dedemlere oradan da bana gelmiş. Durumuna çok üzülsem de elimden bir şey gelmezdi ve ne olursa olsun o adama dönmemesi gerektiğini söyledim ve moralini bozmayarak dilediği kadar yanımda kalabileceğini hatta arzu ederse yanıma taşınıp kendi düzenini kurana kadar da kalabileceğini söyledim. Evet bunları söylemesine söyledim ama öte yandan içimdeki cd dürtülerim ve dişiliğimi bir türlü yaşayamıyordum. Biraz alkolün etkisi biraz da muhabbet muhabbeti doğurdu derken halamla ilişkilerden başlayan ve sonrasında da kız arkadaş mevzularına uzanan bir takım muhabbetler ardından biraz da mesleki deformasyon olsa gerek halam tüylerimin belirdiği bacaklarıma baktı ve senin de bacakların çok güzel ve düzgün ama kıllarını alıyor musun dedi! Ben de kılı tüyü sevmediğim belirterek aldığımı söyledim. O da memlekette kuaförde çalışırken birkaç tane travesti müşterisi olduğunu ve onlara komple ağda yaptığını söyledi. Ben açıkçası çok şaşırmıştım ve nasıl yani dediğimde e ne yaparsın ekmek parası. Hem kadınlardan çok daha iyiler her önüne gelen hor görse de onlar şu hayata tutunmaya çalışan ve orospuluk yapsalar bile ruhlarında orospuluk olmayan insanlar demesin mi. Bu kelamı hoşuma gitmişti. Her ikimiz de biraz da alkolün etkisiyle hala yeğen muhabbetini bir kenara bırakıp sanki kız kıza konuşuyor gibiydik. Hatta bir ara durumumu söyleyip söylememek konusunda tereddüt ettim ama yine de sadece imalarda bulunsam da söylemedim. Halama özellikle o travestilerle birkaç kaçamak yapıp yapmadığını sordum ve gülümseyerek oldu bir şeyler dedi. Ben biraz sıkıştırdığımda detaya girmedi ama ufak tefek şakalaştık deyip geçiştirdi ama yine de ben ikna olmasam da olmuş gibi yaptım. Tabi o sırada da yabancı olmadığımı ve bana ağda yapıp yapamayacağını sorduğumda sen erkeksin dedi. E dedim erkeğim ama trvlere yapmışsın ayol bana da yapı ver ne olacak dedim kırıtarak ve gülümsedim. Hoşuna gitmiş olacak ki aman ne olacak zaten hem yeğenimsin dedi ve sözünü aldım.

Aradan bir iki gün geçtikten sonra halama verdiği sözü hatırlattım ilk önce istemedi ama ben ayol ne var bunda kız kıza alıvereceksin dedim biraz kırıttım bak sen aşifteye deyip gülümsedi ve malzemeleri hazırlayıp işe koyuldu. Üzerimde sadece silip bir kilot vardı ve işini bilen bir kadın olduğu için yarım saatte tüm kıllarımı alıvermiş ve sıra sadece kilot bölgesine kalmıştı. Tabi kılları alırken şakalaşıyorduk ve bana off yavrup bırak aldığım travestilerin bacakların değme hatunlardan güzel bacakların oldu dedi. Bu beni baya bir gaza getirmişti doğrusu. Tam ben kilot bölgesini de aldırabilirmiyim diye düşünürken domalmış pozisyonda birden kilodumu indiri vermesin mi! O sırada arka baldırlarımı aldığı için ben önünde domalı vermiştim ? Her neyse ben de hiç bozuntuya vermedim ve ağdayla cart curt oraları da aldı ve off yavrum harika oldun be bal dok yala deyip popoma bir şamar attı. Ben de gülümseyerek döküp yalayabilirsin dedim… Edepsiz dedi ve o ağadaları toparlarken olmaz madem kilot bölgesini temizledin sıra önümde diyerek penisimi yüzüne doğru döndüm. O, ben domalmış haldeyken yere diz çöküp öyle temizlemişti ve daha ayağa kalkmasına fırsat vermeden önümü ona doğru dönmüş ve sikimi tam da yüzüne doğru çeviri vermiştim. Sikim kalkmasın diye ağdaya başlamadan öncesinde geciktirici sprey sıkmıştım ama canım da iyice yandığı için iyice küçülmüştü ve ay bu ne? ne kadarcık şey demesin mi? Aman hala sen de mi büyük sevenlerdensin zaten kızlar beni beğenmiyor vs dediğimde; yok canım olur mu öyle şey, eniştenin kolum kadar siki var da neye yarıyor. Pezevenk karısını pazarlama derdinde dedi ve adamlık sik boyutunda değil partnerini memnun edebiliyormusun ona bakmak lazım dedi. Daha sonrasında da güzelce taşşaklarımı ve sikimin de her yerini temizlemeye başladı. O, oralarla ilgilenirken benim sikim yavaş yavaş sertleşmeye başladı ve halam hiç oralı olmadan devam etti. Birkaç defa taşaklarımı temizlerken canım çok yandı ve halam da üflerek geçirmeye ay kıyamam halacım sana çok mu acıyor şeklinde konuşmalara başladı ve işler bitince penisimin başına küçücük bir öpücük kondurdu. Şimdi şöyle toparlayalım 48 yaşında başı örtülü mas mavi gözlü bembeyaz yüzlü bir hatun düşünün! Tüm vücudunuzu temizliyor ve iş bittiğinde sikinize küçücük ama sulu bir öpücük konduruyor ne yapardınız? Halacım dedim çok acıdı biraz daha öp de hem büyüsün hem de acısı dinsin dediğim de edepsiz dedi ve gülümsedi. Ben gülümsemesinden yüz bularak sikimi ağzına yaklaştırdım hadi ama hala dedim. O da hadi kaybol bozdurma abdestimi dedi. Ama ben çoktan o konuşurken iyice sertleşen sikimi ağzına dayamıştım ama itiraz etmeden birkaç öpücük daha koyup sadece öpmekle kalmam dedi. Ben de ne istiyorsan dedim. O da sen bir duşa gir çık da konuşalım bir seninle dedi. Ben üstüne olsam da sürprizim var hadi dedi ve ben duşa girdim.

Duştan çıktığımda halam odamda yatağımın üzerine de giymemi istediği kıyafetleri bırakmış durumdaydı. Ben olayın şaşkınlığını yaşarken ne O, zilli anlamayacağımı mı sandın demesin mi. Üzerinde benim deri siyah eteğim çorap çizmelerim deri büstiyerim ve bembeyaz bacakları ile büstiyerin üzerinde füze gibi duran dekoltesi gözüme ilişti. Hala nasıl yani dediğimde o götü temizlerken anladım ibne olduğunu dedi ve ekledi bir de benim ağzıma veriyor bak bakalım ben sana neler verecem dedi. Dünyalar benim oldu!

Birbirimize ne arada yaklaşıp dudaklarımız ne arada birbirine kenetlendi hatırlamıyorum ama o kadar ateşli ve hevesli öpüyorduk ki birbirimizi anlatamam. Bir ara göz göze geldik ve ben ona halam dedim o da yeğenim dedi ve yeniden öpüşmeye devam ettik. Bir süre sonra beni yatağa doğru itti ve sıyrılan eteğimden serpilen sikimi yalayacağını zannederken ayaklarımı ikiye ayırıp toplamamı istedi ve taşaklarıma bir öpücük kondurduktan sonra biliyormusun hep bir kız yeğenim olsun istemiştim bundan sonra sana kızmışsın gibi davranacağım dedi ve popoma sağlam bir şaplak atarak deliğimi yalamaya başladı. Demek ki benim halam o travestilerle baya bir şey yaşamıştı ve deli gibi deliğimi taşaklarımı yalıyordu ve sikim kalkmasın diye taşaklarımla birlikte avuçlayıp sıkıyordu… Diliyle deliğimi belki yarım saate yakın yalamıştır tabi arada tükürüyor sonra deli gibi emiyor sonra tekrar tükürüyor parmaklıyor ve bu şekilde gidiyordu. Ancak ben zevkten inim inim inlerken Halam; bu böyle olmayacak dedi ve senin vardır orospu götüne soktuğun birşeyler hadi çıkar onları dedi ve ben de cüzdanımdan anahtarı çıkarıp kilitli çekmeceye yöneldiğimde bana götünü siktiğimin orospıusu orada bir bok olduğunu anlamıştım dedi. Ben de ne yapayım halacım senden çekindim dediğimde de kızım sen artık benimsin bundan sonra sen nezaman sikilmek istersen bana söyle halan seni memnun eder dedi ve gel bakıyım söyle dedi nasıl takılıyor bu… Deri eteği yulkarı doğru sıyırıp takjmak istediğimde önce amımı yala kaltağım ben de insanım kuduruyorum dedi ve o ayaktayken ben de öncesinde amını kilodu üzerinden koklamaya başladım… Bir süre halam kendi etrafında dönerken bende amını götünü kokluyor sıktırıyor ve tokaytlıyordum… Sonra halam bana güzel yeğenim benim dedi ve ekledi halalnın bal kutusunu da saattlerce yalayabilirmisin? Ben başımla evet dercesine işaret edince halam yatağa uzandı ve bcaklarını iki yana ayırarak kilodunu araladı ve gel bakalım söndür ateşimi dedi ve ben o güzelim bal kutusunu yalamaya başladım… Ancak halam çok geçmeden deli gibi başımı amına gömüyordu ve beni adeta nefessiz bırakıyordu bu şekilde yarım saat kadar ben onun amını yalarken bu böyle olmayacak dedi ve yere uyzamamı istedi ve daha sonra yüzüme tam da amı gelecek şekilde oturdu ve bir yandan da sikimle oynamaya başladı aslında tam bir 69 olmustuk ben onun amını ve deliğini yalarken o da benım sikimi yalamaya ve götümü parmaklamaya devam ediyordu… Daha sonra bir ara bana çekmeceden çıkarttırdığı straponu kendine taktırıp sırt üstü yerde yatarken am suyundan sırılsıklam olmuş duduaklarıma yumularak beni öptü uzun uzun… Ardından straponu ağzıma sokup hadi bakalım iyi bir kız ol ve sikimi yala dedi… ben de straponu taze görmüş sik gibi yalıyordum ve yalarken de aynı zamanda halamın götünü sıkıyor arada parmaklıyordum ve bu kadar yeter orospum diyerek bacaklarımı havaya kaldırıp straponun başını götüme dayadı ama çok canım yandı… Kıyamam kaltağım sana dedi burada bekle dedi.. ve hemen bir krem alıp geldi iyice kremledikten sorna hazırmısın kaltağım karım olmaya deyip baş kısmını soktuktan sonra 22 cm lık straponu olduğu gibi götüme kökledi. Ben ahh diye bağırınca hemen sarkan memelri ile ağızıma kapatıp kulağıma ağzında bir şey varken bağırılmaz ye bakalım yarrağımı diyip deli gibi beni sikmeye başladı… Çok defa sikilmiştim hem bay hem bayan tarafından ama böyle usturuplu sikenini görmemiştim. Halam bacak arama öyle bir köklüyordu ki anlatamam arada straponu tamamen çıkarıyor biraz memelrını sikime gezdiriyor bazen zevkten küçücük olan sikimi taşaklarımla birlikte ağzına alıyor biraz kalkmaya başlayınca yeniden beni sikmeye devam ediyordu yeter bukadar dedi ve sırt üstü yere uzandı sikini ağzıma ver yeğenim dedi (yine 69 omuştuk) ve ben onu straponunu ağzıma alacaktım ki bırak kız onu amımıma gömül dedi o da o arada bir bezle götümdeki kremleri temizledikten sonra başladı yumulmaya bir yandan deliğime yumuluyor diğer yandan da taşaklarımı ve sikime asılıp aşşağı dğru çekiyordu ama böyle bir acı ve zevk yoktu doğrusu. Bir yandan deli gibi götümü parmaklarken sadece aşağı doğru sarkan taşaklarımı ağzına alıp emmeye başladı ve bir diğer eliyle de sikimi sıvazlamaya başladı… Bir ara durduktan sonra kız orospu neden hiç boşalmıyorsun sen diye sordu ben de boşalamadığımı testislerimin deli gibi ağrıdığını söyledim ve şaşırdı şimdiye enişten 10 defa boşalırdı. Onca yıllık evliyiz iki sokulduğumda boşaldı piç kurusu kadınlığımı yaşayamadım ama seninle bunu belliki yaşayabilecem dedi ve kız orospu karım oldun şimdi ben senin karın olacam hadi sik bakalım halanı dedi ve beni tekrar yere yatırıp sikimin üzerinde zıplamaya başladı… Ancak ben bu kadar iştahlı ve bu kadar verici bir kadın görmedim az önce beni hoyratça siken kadın gitmiş yerine hoyratça sikilmeyi seven bir orospu gelmişti. Böyle güzel bir zıplama böyle ateşli kucak hareketleri. Arada memelerımı sıkıyor ben de onun memelerini tutuyordum ve öpüşüreken yeğenim karın oluyorum senin dediğinde ben de halamm küçük sikim seni zevke getiriyor mu diyordum. O da hem de nasıl diyordu… Bu arada sikim öyle çok da küçük sayılmazdı 15 16 cm kadar ama her zaman sert ve boşalsa da kolay kolay inmeyen bir sikim vardı. Saçma biliyorum ama boşalsam bile eğer biri sikimle uğraşıyorsa kolay kolay inmez! (Denemek isteyen halalar teyzeler çiftler varsa @fetishbahar26 twitter adresim.) Halam çok geçmeden boşalmaya başladı ve ben de boşalacağımı söylediğimde hiç oralı olmadı ve ılık ılık tüm döllerimi halamın amına boca etmiştim ve halam halen daha deli gibi sikimin üzerinde oturup kalkmaya devam ediyordu bir ara üzerime yığılmasını fırsat bilip bu böyule olmaz halacım biraz da yeğenin seni dinlendirsin dedim ve o sırt ütü yatarken ben bacakalrı arasından çıkarmadığım döllü sikimle o döllü ama köklemeye davam ettim… ben kökledikçe halam zevkten dört köşeydi beni hiç böyle siken olmadı dedi ben de daha yeni başlıyoruz halacım dedim ve amından döllü sikimi bir hamle çıkarıp göt deliğini zorlamaya başladım dur kız ne yapıyorsun orası olmaz demeye kalmadan sen benim götümü siktin beni parçaladın sıra bende deyip başını sokar sokmaz var gücümle götüne pompalamaya başladım ama ben böyle bir çığlık görmedim hayvan herif orospu çocuğu dağattın götümü vs dese de hiç kurtulabileceği bir şey yoktu ve bir elimle memesini tutup dirseğimi yere dayayıp kulağına eğilip o küçük sikli orospu kız seni nasıl da bağırtıyor halam dedim… Sakin ol gevşe ve yarağın tadına var deyip var gücümle pompalayıp boşaldım… Boşaldıktan sonra üzerine yığılmışım ve bir süre sessizce yerde yattık… Daha sonrasında uyuya kalmışım uyandığımda halam da bana sarılmış mışıl mışıl uyuyordu şaka maka biz 3 4 saati devirmiş bitap düşmüştük. Gece bir ara uyandığımda halam yanımda değildi ben de kontrol amaçlı odasına gittiğimde uyuduğunu gördüm ben de bir duş alıp uyudum çünkü banyoda buhar vardı. Sabah olduğunda halam uyurken ben işe gittim ve onun görebileceği bir yere not bıraktım… Halacım seni çok seviyorum…

Akşam olup eve geldiğimde halam da ben de biraz utangaç tavırlardaydık. Konuyu açan halam oldu biz dün ne yaptık? Ne yapmışız halacığım? Doğru söylüyorsun deyip sustu. Ancak ben yemekten sonra cd kıyafetlerimi giyip yanına geldiğimde hadi kız kıza sohbet edelim dedim ve o da bu yanlış böyle birşeyi yaşanmamış sayalım felan dedi ancak ben itiraz ettim. Eğer istemezsen bundan sonra bu zevki yaşamayız ama ben cd olmayı seven ve dün yaşadıklarımızı yaşamaktan zevk alan biriyim ve seninle yaşadıklarımızdan pişman değilim dedim. Eğer istemezsen bir daha yaşamayız ama beni hem kocan hem yeğenin hem de siktiğin bir orospu olarak görebilirsin çünkü ben seni hep öyle göreceğim dedim ve ekledim canın ne zaman yarak isterse yada sikmelik göt isterse bu aşıfte emrinde dedim. Birbirimize sarıldık öpüşüp sevişirken bir yandan da tv de film izliyorduk…
Devamını isteyenler olur ise devamı gelir ?

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir